تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
 "#خاطرات_سیاسی_دکترفلاحت_پیشه"


امشب در حالی با رضا در جشن خیابانی مردم تهران حضور یافتم ،که هنوز غمبار همکاران مجلسم هستم.چرا که معتقدم شاد بودن ایرانیان هم عامل قدرت آنهاست و هم دلیل وحدتشان.بگذارید از غصه بمیرند آنهایی که با گریه ی ما ایرانی ها خوشحال می شوند.
با غرور و اقتدار صعود کردیم.بدون حتی یک گل خورده.افتخاری بی سابقه در تاریخ آسیا و نادر در تاریخ دنیا.آنهم در شرایطی که حتی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی تحریم بودیم.و ای اف سی( کنفدراسیون فوتبال آسیا )با پول کثیف مرتجعان عرب قصد ناکام گذاشتن ایران را داشتند.
چند ساعت قبل از آغاز بازی ایران و ازبکستان برای پیگیری مشکلات ورزش حوزه انتخابیه ام میهمان دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان بودم.در آنجا از دیپلماسی ورزش صحبت کردیم.و اینکه هر چه به ورزش بپردازیم،به نشاط و سلامت جامعه کمک کردیم و از طرفی ورزش قهرمانی زبان نرم ایرانی ها برای کاهش دشمنان و افزایش دوستان خواهد بود.
در این جلسه امیر خادم قهرمان اسبق کشتی جهان و معاون پارلمانی وزیر لطف کرد و گفت: آقای وزیر هرچه به ورزش اسلام آبادغرب و دالاهو کمک کنیم کمه.چون ایشان از نمایندگان قدر مجلس است و در کمیسیون تلفیق بودجه خوبی به ورزش اختصاص دادند.
پاسخ وزیر برایم جالب بود، گفت:جمله تاریخی ایشان در زمان انتخابات ریاست جمهوری را همه در دولت قدر دانستند . آقای فلاحت پیشه یادته چه جمله ای در مورد برجام گفتی ؟
عرض کردم در مورد برجام زیاد صحبت کردم آیا منظورتان آن جمله ایست که گفتم : کاندیداها برجام را از حوزه ی رقابت های انتخاباتی خود خارج کنند ؟
گفت : نه، منظورم آن جمله ی معروف است که گفتی برجام دشمنی دنیا با ایران را به دشمنی آمریکا با ایران محدود کرد.
گفتم جناب دکتر این اعتقاد من است چون ما موظفیم زندگی ای توام با امنیت ونشاط را برای مردم ایجاد کنیم . ونباید در میدانی بازی کنیم که دشمنان برای کشاندن پای ما به جنگ طراحی کردند.
هم وطنان عزیز امشب در حالی که دلم برای دوستان شهیدم در "#ریجاب و "#مجلس تنگ شده بود در جشن شما شرکت کردم چون معتقدم لبخند ما تیری در قلب دشمنان شکست خورده است برای دومین بار گلوله های تروریست ها به بدن این بنده ی حقیر اصابت نکرد نمی دانم بار سوم چه می شود هرچه خدا بخواهد .حتی اگر امثال بنده در راه وطنمان شهید شدیم از هر بهانه ای برای شاد بودن خود و فرزندانتان استفاده کنید تا بگریند آن ها که آرزو ی شکست ایران را به گور خواهند برد.طبقه بندی: خاطرات سیاسی،
[ سه شنبه 23 خرداد 1396 ] [ 04:58 ق.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :