تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
کمک ۱۲۰ میلیون تومانی نماینده اسلام‌آبادغرب در مجلس به بهزیستیفرشته اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بازدید نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در خانه ملت از اداره بهزیستی این شهرستان، از کمک ۱۲۰ میلیون تومانی "#دکترحشمت_الله_فلاحت_پیشه" برای خرید وسایل کمک توانبخشی و توزیع آن بین مددجویان بهزیستی شهرستان دالاهو و اسلام آبادغرب خبر داد.

وی ادامه داد: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در خانه ملت همچنین در این بازدید طی ملاقات های حضوری با مددجویان از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل این قشر قرار گرفت.

به گفته اکبری، خرید وسایل کمک توانبخشی شامل ۵۵ دستگاه ویلچر برای بزرگسالان بود که اقدامی بی نظیر در شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو به حساب آمد و علاوه بر این ۱۱ دستگاه ویلچر ویژه کودکان نیز خریداری شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسلام آبادغرب خرید ۱۲ دستگاه ویلچر حمام، ۱۳ مورد تشک مواج، ۲۵ مورد عصای مچی، ۱۲ مورد واکر، ۳۰ مورد عصای زیر بغل، ۱۰ مورد تشک ویلچر و همچنین وسایل بهداشتی را از دیگر وسایل کمک توانبخشی خریداری شده برای مددجویان ذکر کرد.

این مسئول هدف از این اقدام نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در خانه ملت را بهبود وضعیت زندگی مددجویان اعلام کرد و گفت: علاوه بر این دکتر فلاحت پیشه مبلغ ۱۲ میلیون تومان برای ۷۵ خانوار نیز از طریق کمک های موردی به مددجویان اعطا کرد.

اکبری تصریح کرد: ۳ هزار و ۲۸۷ پرونده مددجویان در بهزیستی شهرستان وجود دارد که در بخش های مختلف توانبخشی، حمایتی، مشارکت ها، پیشگیری و ... خدمات ارائه می شود.
"#خبرگزاری_مهر"[ چهارشنبه 24 خرداد 1396 ] [ 09:14 ب.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :