تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
✴️ "#مسکن_مهر، #راه_آهن، #بزرگراه_کربلا ، #تونل_قلاجه و راههای اصلی #شیان، #حسن_آباد ، #راوند و #گهواره از عنایت وزارتی برخوردار می شوند.✴️دکترفلاحت پیشه در توضیح بازدید دکتر مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و فرستاده ویژه ایشان به اسلام آبادغرب و دالاهو گفت:
قدردان وزیر محترم و جناب دکتر مهرآبادی هستم که به خاطر اهمیت طرحهای فوق الذکر حتی حاضر شدند این سفر کاری در ماه مبارک رمضان انجام شود.
وی گفت پس از دو جلسه خدمت وزیر محترم راه و چند جلسه با معاونان ایشان گسترش فعالیت در حوزه های راه آهن،و بزرگراه کربلا از پلدختر تا قصرشیرین قابل قبول بود ولی در موارد احداث راه دسترسی مسکن مهر اسلام آبادغرب و تسریع در احداث فاز دو و رفع نواقص فاز یک، حل رکود مسکن مهر دالاهو و احداث تونل قلاجه و روکش راههای اصلی روستایی شیان،حسن آباد،گهواره،راوند و ریجاب،رضایت اینجانب جلب نشد.
برای رفع مشکل به رغم ارادت قلبی خدمت مسئولان وزارت راه مجبور به طرح سؤال و تذکر شدم.
و بسیار خرسندم که چند اقدام وتوافق ذیل انجام شد;
1 وزارتخانه متعهد شد که تا پیش از اربعین امسال کل مسیر تا مرز چهاربانده و بزرگراه شود و انشاءالله مسیر اصلی زائران میلیونی اربعین به خط اصلی خود یعنی خسروی بازگردد.
2 با ارسال نامه تعهد وزارتخانه به استان،به پیمانکاران اطمینان داده شد که بدون وقفه پروژه های حوزه انتخابیه بنده را اجرا کنند و وزیر محترم پرداخت بودجه این طرح ها را تضمین کند.
3 وزارتخانه بودجه احداث راه دسترسی مسکن مهر اسلام آبادغرب را پرداخت نماید.
4 جلسه ویژه مسکن مهر دالاهو در تهران برگزار شده و در حد امکان رفع مشکل شود.

طبقه بندی: گفت وگو،
[ یکشنبه 28 خرداد 1396 ] [ 09:54 ق.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :