تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
دولت روحانی در حوزه اقتصاد بی‌درد و تنبل بود/ برخی وزارتخانه‌ها به خانه‌تکانی مدیریتی نیاز دارند

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران درباره لزوم تغییر و تحول در کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: ایجاد خانه‌تکانی مدیریتی در برخی از وزارتخانه‌های دولت از سوی رئیس‌جمهور ضروری است.


حشمت الله فلاحت پیشه

وی ادامه داد: برخی از وزارتخانه‌های روحانی در دولت یازدهم کارایی خوبی نسبت به سایران داشتند، ادامه داد: دولت روحانی در برخی وزارتخانه‌ها عملکرد متوسطی داشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با اشاره به اینکه مهم‌ترین ضعف دولت روحانی در حوزه اقتصاد است، اضافه کرد: وزیر اقتصاد تاکنون هنر رفع مشکلات را نداشته است و مردم در حوزه معیشت و اشتغال با مشکل مواجه‌ هستند.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه مشکلات زیادی در حوزه صنعت داریم، افزود: کارخانه‌های زیادی در کشور در رکود به سر می‌برند و وضع تولید ملی خوب نیست.

وی با تأکید بر اینکه روحانی در حوزه اقتصادی نیاز به یک بازنگری دارد، تصریح کرد: حوزه اقتصاد و صنعت نیاز به تغییر مدیریت دارند و با این وضع نمی‌توان با دولت تنبل کار مردم را راه انداخت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با اشاره به اینکه دولت روحانی در حوزه اقتصاد و صنعت تنبل است، اضافه کرد: باید با ایجاد تغییر و تحول مدیریتی به این تنبلی‌ها پایان داد و لازمه‌اش این است که دولت تعدادی نیروی جوان را در رأس وزارتخانه‌های مربوطه و بدنه وزارتخانه‌های دیگر قرار دهد.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه دولت باید با جوان‌گرایی مشکلات مردم و کشور را در این حوزه‌ها رفع کند، افزود: شماری از وزرای بدون درد دولت روحانی رنج‌کشیده نبودند و درد مردم را نمی‌فهمیدند.

وی تأکید کرد: وقتی می‌گوییم خانواده‌ای چند بیکار و مشکل معیشتی دارد، این وزرا باید بدانند که بیکاری یعنی چه و این مشکل مردم را لمس کرده باشند و این واقعیت دولت روحانی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با اشاره به اینکه دولت یازدهم در حوزه اقتصاد بی‌درد بود، اضافه کرد: روحانی باید وزیری را برای این حوزه انتخاب کند که برای رفع مشکلات اقتصاد کشور برنامه داشته باشد.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه در حال حاضر دولت نباید بهانه تحریم داشته باشد و با وضع موجود باید به ظرفیت داخل کشور نگاه کند، تصریح کرد: خیلی از طرح‌ها به خاطر نداشتن کارایی وزرا هنوز اجرایی نشده است.

وی با تأکید بر اینکه همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، مخاطب اولیه این دردها خود دولت است و دولت باید این تغییرات را ایجاد کند، خاطرنشان کرد: از هر وزیری که برای رفع مشکلات مردم برنامه داشته باشد، دفاع و در غیر این صورت مخالفت می‌کنم.
طبقه بندی: گفت وگو،
[ دوشنبه 5 تیر 1396 ] [ 10:31 ق.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :