تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
✴️رای دیوان عالی آمریکا برای تایید فرمان مهاجرتی ترامپ ناقض قواعد بین‌المللی است.

"#دکترفلاحت_پیشه" در گفت‌وگو با #ایسنا اظهار کرد: صدور این حکم از سوی دیوان عالی آمریکا درحالی است که اتباع ایرانی آمریکا همواره به توسعه در این کشور کمک کرده اند و 85 درصد آنان دارای مناصب بالای مدیریتی، فنی و تخصصی هستند و به ناحق قربانی این فرمان خواهند شد.

فلاحت پیشه
✴️رای دیوان عالی آمریکا ناقض قواعد بین‌المللی است اما ترامپ به این موضوع افتخار می کند و رسما اعلام کرده که معادلات بین‌المللی برای آمریکا دست و پاگیر است و مانع اعمال قدرت و نفوذ و جمع کردن ثروت توسط اقتصاد اول دنیا خواهد شد.

✴️ این رای یک فرمان سیاسی و چراغ سبزی به متحدان منطقه‌ای آمریکا است که اثر ضد برجام  هم دارد و از جمله سیاست‌هایی است که هدفش جلوگیری از استفاده ایرانی‌ها از مزایای برجام است.

✴️آمریکایی‌ها علاوه بر اینکه در داخل سعی می‌کنند در قالب تحریم‌های غیرهسته‌ای مانع این شوند که ایرانی‌ها بتوانند تنگناهای تحریم را رفع کنند، همچنین سعی دارند قوانینی در بعد فرا مرزی نیز وضع کنند که مانع توسعه ایران بعد از برجام می شود و عهدشکنی آشکاری است که ترامپ به آن افتخار می کند.

✴️رای دیوان عالی آمریکا نشان داد دستگاه قضایی این کشور برخلاف آنچه ادعا می شد لابی پذیر است و نهایتا اجازه اجرای فرمان رئیس‌جمهور را داد. آنها در سه ماه اجرای این حکم منتظر هستند ببینند که حکم چطور اجرا می شود و چه شرایطی را ایجاد می کند.
طبقه بندی: گفت وگو،
[ چهارشنبه 7 تیر 1396 ] [ 06:06 ب.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :